پکیج دوره آموزشی نصب جک پارکینگی

فرصت استثنائی دریافت پکیج آموزشی نصب جک پارکینگی را از دست ندهید

قیمت این دوره 2300000 است که می توانید آن را به مدت محدود تنها با قیمت 899 هزارتومن دریافت نمایید.

یکی از پردرآمدترین شغل های حال حاضر با توجه به افزایش ساخت و ساز، نصب درب های اتوماتیک و نصب جک پارکینگی می باشد. در واقع ساختمان تازه سازی نیست که این جک های پارکینگی در آن بکار نرفته باشد.

هزینه نصب فقط یک جک پارکینگی، بین یک میلیون تومان تا 1500000 هزار تومان در تهران می باشد که این قیمت در شهرستان ها کمی متفاوت است.

حال دوره آموزشی نصب جک پارکینگی در این اواخر به شدت مورد توجه قرار گرفته است و افراد بسیاری به دنبال یادگیری نصب جک پارکینگی به روش های مختلف و با جک های متنوع می باشد. چرا که برای پروژه های ساختمانی و حتی منازل شخصی و ویلاها نیز، برای اتوماتیک کردن درب پارکینگ، این تخصص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویدیوی آموزش نصب جک پارکینگی

 

شما هم می‌توانید پس از تهیه این دوره، دقیقا مشابه فیلم آموزشی نصب جک پارکینگی، انواع جک‌ها را با برندهای مختلف برای درب های پارکینگی نصب کنید و به صاحب آن تحویل دهید.

چرا جک ‌های پارکینگی اهمیت دارند؟

نصب جک پارکینگی به امنیت و راحتی بیشتر کمک می کند تا هنگام رسیدن جلوی درب نیازی نباشد از خورو پیاده شوید و آن را برای بازکردن درب پارکینگ رها کنید. یا از سویی به دنبال سنگ و آجر باشید تا جلوی لت های درب قرار دهید که هنگام عبور از آن با وزش باد به اتومبیل برخورد نکند. بلکه به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای راننده می تواند با یک کلید ان را باز و بسته کند.

همین مسائل سبب شده تا نصب جک پارکینگی به یکی از موارد اصلی هر ساختمان به حساب بیاید و افراد به دنبال یک نصاب حرفه ای و کاربلد برای انجام این کار باشند.

پکیج-آموزش-نصب-جک-پارکینگی

سرفصل های دوره مجازی جک پارکینگی

بازار-کار-جک-پارکینگی

بازار کار نصب جک پارکینگی چگونه است؟

بازار کار نصب جک پارکینگی روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و با فنون و روش های نوین تری پیش می رود و افرادی که بتوانند مهارت خود را در این حوزه توسعه و بهبود ببخشند می توانند در تعداد کثیری از پروژه ها فعالیت داشته باشند و دستمزد بسیار خوبی را دریافت کنند. همچنین در کنار آن اگر مهارت نصب سایر درب های اتوماتیک، کرکره برقی و … را فرا بگیرید به عنوان  یک متخصص و یک حرفه ای کاربلد می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید.

ویژگی های دوره آموزش جک پارکینگی

time

مدت دوره

5 جلسه 2 ساعته

video

نوع پکیج

ویدیوئی

teacher

مدرس

جناب مهندس موسوی

teacher

پشتیبانی

مادام العمر

(واتساپ – تلگرام)

price

قیمت دوره

2.300.000

899 هزارتومن

gift

هدیه

ارائه دفترچه راهنمای تمامی جک‌های پارکینگی بصورت فایل

 

سوالات متداول شما عزیزان

این دوره به صورت پنج ویدیوی دو ساعته و به صورت آفلاین در اختیار شما قرار میگیرد.

جناب مهندس علی موسوی مدیر شرکت تخصصی درب های اتوماتیک با بیش از 10 سال سابقه نصب و اجرای پروژه های جک پار کینگی و درب اتوماتیک

این دوره برای تمام افرادی که به حوزه درب های اتوماتیک و نصب آن علاقه مند هستند و به دنبال یک شغل پردرآمد می گیردند مناسب است.

بله با خرید این دوره می توانید بصورت مادام العمر از طریق واتساپ و تلگرام از پشتیبانی استفاده کنید و حرفه ای شوید.