خرید و تعمیرات درب اتوماتیک در تهران

خرید و تعمیرات درب اتوماتیک در تهران با افزایش پروژه های ساختمانی و همین طور حساسیت افراد نسبت به امنیت ساختمان امروزه بالا رفته است. در واقع درب اتوماتیک کلمه ای جامع است که به سه دسته اصلی “جک پارکینگی“، “کرکره برقی” و “درب اتوماتیک شیشه ای” تقسیم می شود. شما می توانید پس از نصب هر کدام این درب‌ها آن را ریموتی کنید و همچنین از قفل های برقی استفاده کنید تا امنیت ساختمان را دوچندان کند. 

به همین دلیل براساس موقعیت ساختمان و ورودی و خروجی آن بهترین و مناسب ترین درب انتخاب می گردد. بنابراین در ادامه به این سه دسته پرداخته شده است تا با حدود قیمت خرید و نصب و یا حتی تعمیرات آن ها در تهران اطلاعات کافی بدست بیاورید.

خرید و تعمیرات جک پارکینگی در تهران

قیمت خرید و تعمیرات جک پارکینگی در تهران و یا حتی سایر شهرستان ها بسته به نوع و برندشان متفاوت است و به عنوان مثال خرید جک های ایرانی مانند پرشین پاور، محک، سیماران نسبت به جک های ایتالیایی مانند Faac, BFT و یا سایر برندهای ایتالیایی به هزینه کمتری نیاز دارد. علاوه بر آن، در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشند، قطعات جک های ایرانی خیلی راحت‌تر و با قیمت پایین تر در دسترس هستند و قیمت تعمیر آن حدود 300 هزار تومان می باشد.

قیمت خرید جک های پارکینگی در تهران از حدود 4700000 تومان شروع می شود و بسته به نوع و برند آن بالاتر می رود که باید برای هزینه نصب آن حدود یک میلیون تومان مازاد نیز در نظر بگیرید.

جک‌های پارکینگی خود دارای دو نوع جک بازویی و جک ریلی می‌باشد که باید بر اساس میزان فضای موجود و موقعیت ساختمان، میزان تردد و میزان زاویه بازشوندگی، جک مناسب را انتخاب کرد.

خرید و تعمیر کرکره برقی در تهران (1)

تعمیرات کرکره برقی در تهران

یکی دیگر از انواع خرید درب اتوماتیک در تهران مربوط به کرکره برقی می‌باشد. کرکره برقی برای درب هایی مناسب است که تردد خیلی بالایی ندارند. البته کرکره برقی با دو مدل موتور توبولار و موتور ساید نصب می شود. نصب و انتخاب نوع کرکره بر اساس ابعاد و وزن درب صورت میگیرد و به همین جهت قیمت خرید و نصب آن هم متفاوت است. البته شما می توانید با شماره گیری تلفن تماس 09126104275 تماس بگیرید و از برند و بهترین و مناسب ترین قیمت خرید کرکره برقی در تهران اطلاع پیدا کنید. 

قیمت تعمیرات کرکره نیز همانند قیمت خرید و نصب آن به مدل و ابعاد درب متغیر است و صرفا تعمیرات برد کرکره حدود 300 هزار تومان است و اما در صورت نیاز به تعمیر سایر قطعات و عملکرد کرکره این قیمت تغییر خواهد کرد. 

دریافت مشاوره انتخاب مناسب ترین درب اتوماتیک

قیمت خرید و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای در تهران

آخرین مدل درب اتوماتیک، مدل درب شیشه ای است. خرید درب اتوماتیک شیشه ای معمولا برای مکان های عمومی که تردد افراد بیشتر است مورد استفاده قرار می گیرد. درب اتوماتیک شیشه ای در دو مدل تلسکوپی و اسلایدینگ به فروش می رسد که مدل تلسکوپی آن به کمک یک چشمی و سنسور عمل میکند و درب اتوماتیک باز می شود. در حالی که مدل اسلایدینگ آن بصورت دستی قابل باز و بسته شدن می باشد. قیمت خرید و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای در تهران و یا سایر شهرها هم مانند کرکره برقی به ابعاد و مدل آن ها بستگی دارد که مدل های مختلف را میتوانید در وبسایت بی ام اس کالا ببینید و با دریافت مشاوره رایگان در خصوص نیاز و موقعیت ساختمان درب شیشه ای مناسب خود را خرید کنید.

نمونه کار درب شیشه ای در تهران

قطعا امروزه با پیشرفت فناوری و تکنولوژی در حوزه ساختمان سازی و تجهیزات امنیت و حفاظتی، افراد به دنبال راحتی و امنیت بیشتری برای مکان های مسکونی و اداری خود هستند. بی ام اس کالا یکی از نمایندگان فروش و تعمیرات درب اتوماتیک و این تجهیزات در تهران و  مشهد می باشد که به صورت حضوری و آنلاین می توانید از آن خرید کنید و برای نصب و گارانتی محصولات نیز هماهنگی های لازم را انجام دهید.

پرکاربردترین تجهیزاتی در تعمیرات درب اتوماتیک استفاده می شود