انواع دزدگیر های سیم کارتی تلفن کننده و اعلام سرقت

انواع دزدگیر سیم کارتی

فهرست مطالب

مقدمه ای بر انواع دزدگیر های فروشگاهی

حفاظت از اموال، وظیفه هر شخصی است که دوست ندارد دارایی هایش بر دست افراد دیگر بیفتد. پس مراقبت از آن ها واجب است. بر همین اساس ما مقاله ای تحت عنوان سنسور دزدگیر و انواع آن نوشتیم. اما اگر صاحب فروشگاهی بزرگ هستید و مطمئن نیستید چه دزدگیری مناسب فروشگاه شما است، در ادامه با ما همراه باشید. در این مقاله سعی می کنیم تا بهترین دزدگیر ها سیم کارتی و تلفنی را معرفی کنیم.

انواع دزدگیر های فروشگاهی

 • دزدگیر های سیم کارتی
 • دزدگیر های تلفنی
 • دزدگیر های تلفنی و سیم کارتی
 

 

دزدگیر های سیم کارتی

از جدید ترین انواع دزدگیر، دزد گیر های سیم کارتی است. این دزدگیر ها علاوه بر مغازه ها، در منازل و دفتر ها استفاده وسیعی دارد. ویژگی مهم این دزگیر ها این است که بدون نیاز به تلفن ثابت شهری، از طریق سیم کارت، با شماره معرفی شده تماس می گیرد.

اما یکی از عوامل مهمی که در هنگام قرار دادن سیم کارت در دزدگیر باید توجه داشت، آنتن دهی سیم کارت و قدرت اتصال به شبکه مخابرت است.

به طوری که اگر آنتن ضعیفی داشته باشد، در تماس اختلال ایجاد می شود و به مسئول فروشگاه، تماسی گرفته نمی شود.
اما نکته قوت این دزدگیر ها نسبت به دزدگیر های تلفنی، این است که دیگر سارقین نمی توانند با قطع کردن سیم تلفن، مانع از تماس گرفتن دزدگیر بشوند.

منبع تغذیه دزدگیر های سیم کارتی

دزدگیر های سیم کارتی، از طریق باتری قوی خود روشن می مانند. این نکته مثبتی است ک باید به آن توجه داشت. انتخاب دزدگیری با باتری قوی، انتخاب مهمی است زیرا پس از اتمام باتری، نیاز است که دزگیر را به برق متصل کنید.

این موضوع باعث می شود اگر سارقین برق مغازه را قطع کردند، دزدگیر نیز همراه آن خاموش شود. اما اگر دزدگیر از باتری خود استفاده کند، دیگر امکان خاموش شدن آن با قطع برق نیست.

انواع دزدگیر سیم کارتی

دزدگیر های سیم کارتی، دارای انواع مختلف، با قیمت های مختلف است. بعضی از آن های باتری قوی تر و کیفیت بهتری دارند؛ بعضی دیگر نیز قیمت مناسب تری دارند.

همچنین این دزدگیر های دارای دو نوع تصویری و ساده طبقه بندی می‌شوند که شما با توجه به نیازتان، می توانید بهترین مدل را خریداری کنید.

چرا دزدگیر سیم کارتی؟

همانطور که گفته شد، دزدگیر های سیم کارتی انواع مختلفی دارند که شما با توجه به نیازتان می توانید انتخاب کنید. اما به طور کلی، این دزدگیر ها ارتباطی راحت و سریع دارند و کیفیت تماس تلفنی مناسب دارند. همچنین با این دزدگیر ها هوشمند سازی اماکن را نیز انجام داده اید.

دزدگیر های سیم کارتی، علاوه بر هوشمند سازی فروشگاه ها، توانایی هوشمند سازی ویلا ها و منازل را دارند. با همانگ سازی سایر تجهیزات مانند دوربین مداربسته، سنسور های مختلف مانند دمایی و حرکتی، مکان مورد نظر کاملا هوشمند سازی می شود.

بنا بر این در زمان حوادث مختلف مانند آتش سوزی، با اعلان سنسور دمایی، دزدگیر باز می شود تا افراد امکان فرار را داشته باشند. یا در هنگام سرقت، یا شکسته شدن پنجره ها یا باز شدن غیر مجاز در ها، به صاحب مغازه هشدار داده می شود.
در دزدگیر های سیم کارتی، داشت باتری پشتیبانی بسیار مهم است. همچنین باید قابلیت امکان تعویض را هم در نظر بگیرید.

دزدگیر های تلفنی

دزدگیر های تلفنی، دیگر خطر آنتن ندادن را ندارند. آن ها مستقیما به کابل تلفن وصل هستند. اما ریسک بریدن کابل ر این دزدگیر ها وجود دارد.

این دزدگیر ها قابلیت این را دارند تا با اتصال به سایر تجهیزات خانه، به هوشمند سازی آن کمک کنند. یعنی همانطور که دزدگیر های سیم کارتی، با پیوند به خانه هوشمند، در شرایط و حوادث مختلف به صاحب خانه یا صاحب مغازه اطلاع رسانی می کردند، این دزدگیر ها نیز قابلیت همین را دارند.

با اتصال به سنسور های مختلف خانه یا دوربین های مداربسته، در صورت ورود غیر مجاز با شما تماس می گیرد و اطلاع رسانی می کند.

دزدگیر های تلفنی در انواع مختلفی ارائه می شوند. بعضی از نسخه های آن قابلیت این را دارد تا تنظیمات آن را شخصی سازی کنید.

در انواع مختلف آن امکان فعال و غیر فعال کردن آن را از دور دارید. می توانید در سفر مطمئن شوید که فروشگاه یا منزلتان امنیتش کامل است یا خیر.

دزدگیر های سیم کارتی و تلفنی

این سری از دزدگیر ها، تقریبا هر نقطه مثبتی که دزدگیر های سیم کارتی و تلفنی دارند را دارا است. همین طور نقاط ضعف نسخه های قبلی را ندارد و امنیتش بالا تر است. به این صورت که اگر آنتن خوب نباشد یا سیم کارت شارژ نداشته باشد؛ از طریق تلفن تماس می گیرد.

همین طور در صورتی که سارقین اقدام به قطع کابل تلفن از بیرون کنند، این دزدگیر می تواند بدون نیاز به تلفن، از طریق سیم کارت به شما خبر بدهد.

در انتخاب این دزدگیر ها هم دقت داشته باشید که باتری قوی داشته باشند. باتری قوی به امنیت خانه ما بسیار کمک می کند. در صورتی که دزدان اقدام به قطع برق فروشگاه کنند؛ باتری قوی به کمک شما می آید.

اگر در این مقاله قصد معرفی تنها یک دزدگیر داشته باشم، به شما دزدگیر گول آلارم را توصیه می کنم. از قابلیت های این دزدگیر، پشیبانی از زبان فارسی و پیام دادن به زبان فارسی است. همچنین این دزدگیر هم سیم کارتی است و هم تلفنی. از مزایای دیگر این دزدگیر اپلیکیشنی پیشرفته و اختصاصی است که در دو سیستم عامل android و IOS پشتیبانی می شود.

از دیگر دزدگیر های تلفن کننده، می توان به دزدگیر سایلکس SG8 اشاره کرد. این محصول دارای 5 زون است و می تواند هم با سیم کارت و هم خط تلفن تماس بگیرد. قابلیت کنترل توسط تلفن همراه را دارد و از دو سیستم عامل اندروید و IOS پشتیبانی می کند. همچنین حافظه آن تا 10 شماره را می تواند ذخیره کند.

از گذشته تا کنون امنیت یکی از نیاز های ضروری و حیاتی انسان بوده است. با زیاد شدن روز افزون دزدی نیاز به سرویس های امنیتی زیاد شده است. همانطور که قبل تر گفته شد؛ یکی از بهترین راه های جلوگیری از سرقت، استفاده از دزدگیر است. دزدگیر های سیم کارتی و تلفنی که در این مقاله معرفی شد، از جدید ترین محصولات دزدگیر است.

در جدول زیر لیست چند تا از بهترین دزدگیر های تلفن کننده را برای شما آماده کردیم

نام محصولویژگی هاقیمتتصویر محصولخرید
دزدگیر گود آلارم مدل 250A
 • قابلیت پشتیبانی از تمامی سیم کارت ها و خط تلفن ثابت
 • مجهز به اپلیکیشن اختصاصی اندروید و IOS
 • امکان کنترل از طریق نرم افزار و پیامک
1590000 تومان
 
bmskala
دزدگیر سیم کارتی و تلفنی سیماران مدل SM-G6430
 • شارژ اتوماتیک سیستم هشدار دهنده
 • هشدار قطع برق
 • قابلیت نصب به صورت نامحسوس
 • قابلیت کنترل از راه دور از طریق پیامک و نرم افزار
2270000 تومان
 
bmskala

</

دزدگیر سیم کارتی سیماران مدل SM-G6430
 • گزارش گیری ورود و خروج محرمانه
 • هشدار قطع برق
 • قابلیت سازگاری با اندروید و IOS
 • قابلیت برنامه ریزی دستگاه از راه دور به وسیله تماس صوتی و پیامک
2320000 تومان
 
bmskala
دزدگیر سیم کارتی تلفنی GMK مدل 910
 • دارای بیمه نامه سرقت
 • امکان اتصال سنسور های بیسیم به دزدگیر و حذف سیم کشی
 • امکان ثبت وقایع تا 60 مورد
2250000 تومان
 
bmskala
دزدگیر کلاسیک تلفن کننده مدل G1 ultra v4
 • تقویم فارسی
 • هشدار در صورت قطع تلفن
 • امکان مدیریت سیستم از راه دور
1500000 تومان
 
bmskala

در این مقاله سعی بر این بود تا شما را با بهترین دزدگیر های سیم کارتی و تلفنی معرفی کنیم. امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را کرده باشید.

سید علی محمدی موسوی

علی موسوی هستم، مهندسی برق و بیش از ده سال سابقه در زمینه ی سیستم های امنیتی حفاظتی و هوشمندسازی. خوشحالم میتونم در تیم بی ام اس کالا فعالیت داشته و اطلاعات مفیدی رو در اختیارتون قرار بدم.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.