عیب یابی دوربین های مدار بسته

تعمیرات نصب دوربین

مشکل عدم ضبط دوربین مداربسته:

اگر دستگاه ضبط کننده ی دوربین مداربسته شما ضبط نمیکند،مشکل چیست و چگونه رفع شود؟

معمولا در عدم ضبط اگر به صورت نرم افزاری ضبط غیر فعال نشده باشه، بیشتر اشکال از آداپتور است که جریان دهی آن کم میشه و جریان لازم برای راه اندازی هارد را تامین نمیکند که میتوان با تعویض آداپتور و شاید گاهی با تعویض با آداپتور با جریانی بالاتر از جریان آداپتور قبلی( که اگر نداشتیم میتوان با موازی کردن دو آداپتور به جای یک آداپتور جریان را افزایش دهیم) این مشکل ضبط را رفع کنیم.
در مرحله دوم اشکال خود هارد است که با تعویض هارد ایراد بر طرف میشه . بعضی وقتها هم میشه با در آوردن هارد و لمس برد زیر آن (تخلیه الکتریسیته ساکن) و جا زدن دوباره ان ممکن است، عیب بر طرف بشه.
در مرحله سوم اشکال سخت افزاری میتونه باشه که باز معمول ایراد سخت افزاری اشکال از خازهای مسیر هارد است ( که خازن اگر ایراد بیاره معمولا ته آن از حالت صاف به حالت منحنی برافراشته در می آید)
احتمال اشکال کابل ساتا و برق ساتا نیز وجود داره ولی بسیار احتمال ناچیزی است.

انواه راه حل مشکل عدم ضبط تصاویر دوربین مداربسته:

 

۱. تنظیمات دستگاه چک شود: بررسی شود که حالت ضبط دوربین مداربسته و دستگاه dvr از قسمت تنظیمات ضبط، حتما فعال باشد.
2.کابل ساتا: ممکن است ایراد از کابل ساتا باشد و دستگاه دی وی آر توانایی شناسایی و انتقال اطلاعات ودیتا با هارد را نداشته باشد.
3. پاور دستگاه: آداپتوری که داخل کارتن های دی وی آر قرار دارد اکثرا 12ولت 2آمپر هست که ممکن است برق برای تغذیه هارد کم بیاید و نتواند عملیات ضبط را به درستی انجام داده یا حتی هارد را شناسایی کند، برای اینکار حتما باید آداپتور را که به حداقل 12ولت 5 آمپر ارتقا داد.
4.مشکل سخت افزاری دستگاه: این مورد باید توسط تعمیرکارهای متخصص دستگاه های ضبط کننده دی وی آر بررسی گردد. تعمیرات این دستگاه ها در اکثر شهر ها خصوصا تهران و مشهد در واحد های فنی مربوطه انجام می گیرد که بی ام اس کالا نیز جهت رفاه شما ، تعمیرات این دستگاه های ضبط کننده دوربین مداربسته را می پذیرد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.